تحلیل پلان بیمارستانتحلیل بیمارستان خارجینمونه موردی بیمارستان

دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس

تحلیل پلان بیمارستان

تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس

کد: b 22

بیمارستان کودکان Nemours، واقع در شهرک پزشکی Lake Nona با کاربری مختلط در  اورلاندو ، فلوریدا ، یک استاندارد طراحی جدید را تعیین کرده است. بیمارستان و محوطه جدید به رهبری معمار Stanley Beaman & Sears ، گواهی بر اصطلاح “محیط شفابخش” است – کیفیتی را تداعی می کند که زندگی را تأیید می کند و مطمئناً به والدین اطمینان می دهد و کودکان را خوشحال می کند. راه حل معماری این پروژه از همکاری با بسیاری از سهامداران Nemours، از جمله پزشکان، مدیران، و یک کمیته مشاوره خانواده متشکل از والدین و فرزندان پدید آمد.

         تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس

فلسفه بیمارستان کودکان Nemours فلسفه ای است که کودکان را “در سراسر زنجیره” در بر می گیرد: Nemours از نوزادی تا بزرگسالی از کودکان مبتلا به بیماری های مزمن و همچنین تشخیص های پزشکی پیچیده و بیماری های تهدید کننده زندگی مراقبت می کند. پردیس بیمارستان کودکان برای اطمینان و الهام بخشیدن، تعامل و لذت طراحی شده است – و سرمایه گذاری در یک منظره، به ویژه، منعکس کننده درک Nemours از نقش طبیعت در زندگی یک کودک است. در طول فرآیند برنامه ریزی، زمانی که سؤالات اصلی مطرح شد، تیم طراحی از این الهام گرفته شد که چند بار رهبری نمورز به سادگی پرسیدند: “به نفع کودک چیست؟” – قطع بحث و رسیدن به قلب اولویت های خود به عنوان یک سازمان.

تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس

فلسفه مراقبت خانواده محور بیمارستان منجر به راهبردهایی با هدف حمایت از خانواده‌ها از هر طبقه‌ای شد: اتاق‌های بیماران با خوابگاه شبانه برای دو والدین، امکانات خشک‌شویی، و یک میز نگهبان در لابی آسانسور هر طبقه برای کمک به والدین در مسیری که گاهی اوقات ترسناک است. سیستم مراقبت های بهداشتی سالن‌ها و اتاق‌های بازی فراوان مشرف هستند و به فضاهای بیرونی وسیعی که برای استراحت و تفریح ​​طراحی شده‌اند دسترسی دارند. اینها شامل تراس های محوطه سازی شده روی پشت بام، آب نماهای تعاملی، “باغ اکتشاف” و صحنه رویداد اجتماعی در فضای باز برای اجرای زنده است.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 36
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس

تحلیل پلان بیمارستان کودکان نموروس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *