نمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا داخلی

دانلود پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا فرشچیان اصفهان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی فرهنگسرا داخلی

نمونه موردی فرهنگسرا  فرشچیان اصفهان

کد: N85

مرکز فرهنگی سينمایی اصفهان (مجتمع فرهنگی فرشچيان) که طراحی آن به اواخر دهه شصت باز می گردد ،در زمينی به مساحت ۱۰.۰۰۰ متر مربع مجاور رودخانه زاينده رود در محله ای با بافت نسبتاً جديد ساخته شده است. نقطه آغازين و ايده اوليه طراحی تصوير ذهنی معمار از منظر آبگیر پل خواجو در زمان برگزاری جشن های بزرگ صفوی است ، در واقع سعی شده است که در اولين گام عناصر اصلی سازمان دهی فضای برگزاری جشن ها با استفاده از آب نما، پل و رواق های اطراف به صورت انتزاعی بازسازی شود و رواق هاي اطراف پروژه با سازه مخصوص نشان دهنده خيمه ها و چادرهاي اسقرار قزلباش در زمان برگزاري جشن هاست.

به بيان ديگر خلوص و شفافيت فضاهای معماری عصر صفوی و مکتب اصفهان معمار را بر آن داشته تا با استفاده از آب نمای مرکزی علاوه بر اعلام حضور زاينده رود در نزديکی، با نمايش تصوير مجازی از حجم اصلی بنا که خود در پرسپکتيو و اندکی در دور دست واقع شده تقارنی را که در امتداد محور طولی عرضه داشته با کمک آب نما به بعد سوم برده و در اين حال بيننده را با خود و اثر معماری تنها می گذارد و او را به درون ساختمان دعوت می کند.

نمونه موردی فرهنگسرا  فرشچیان اصفهان

تأکيد بر تقارن و تقويت آن در جای ، جای فضا نشان دهنده پايبند بودن فرهاد احمدی به اصول معماری سنتی ايران به ويژه معماری صفوی و مکتب اصفهان است. پس معماری سنتی به معنی شيوه ساختمان سازی از نظر شکلی، ساختاری و مفهومی منبع الهام قرار می گيرد.

————————————————————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول:دانلود پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا فرشچیان اصفهان همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 65
  • حجم فایل: 6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا فرشچیان اصفهان همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا فرشچیان اصفهان همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا فرشچیان اصفهان همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا فرشچیان اصفهان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی فرهنگسرا  فرشچیان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *