نمونه موردی ویلا

دانلود پاورپوینت نمونه موردی خانه اسمیت همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی ویلا خارجی

دانلود نمونه موردی خانه اسمیت

کد: N116

«ریچارد مه‌یر» سبک معماری شخصی خود را در دو دسته از فضاهای عملکردی به خوبی مشخص می سازد؛ نخست خانه ها و ویلاها که تعداد آنها بسیار زیاد بوده و اغلب آنها در ایالات متحده قرار گرفته‌اند و سپس فضاهای فرهنگی نظیر موزه‌ها و گالری‌ها که برخی از آنها در اروپا به اجرا در آمده‌اند. در پس تشابهات ظاهری آثار «ریچارد مه‌یر» به یکدیگر، می‌توان به پیوند عمیق و جدایی ناپذیر فرم و عملکرد و پرهیز از هیجانات فرمال پی برد. اصرار بر انتزاعی کردن عناصر عملکردی و سازه‌ای، ترکیب این عناصر در پس زمینه‌هایی سفید رنگ، سعی در به حداقل رساندن جرم ساختمان و در هم تنیدگی سازه، فرم و عملکرد از جمله تشابهات آثار وی می‌باشند.

خانه ی اسمیت از ریچارد مه‌یر در ظاهر از یک حجم ساده تشکیل شده است اما در حقیقت فظاهای عمومی و خصوصی درتقاطع سطوح و باله هایی که یک حجم شفاف را تشکیل می دهند به یکدیگر می رسند.

دانلود نمونه موردی خانه اسمیت

این حجم شفاف بر روی محوری استقرار می یابد که به عنصر عمودی دودکش خاتمه یافته و تاکید را به منظره ی  صخره ای اطراف میکشاند.

این خانه با چشم انداز به لانگ آیلند ساند و امکان بهره گیری از دیدهای همه جانبه بر روی زمینی مهمیز استقرار یافته است.

————————————————————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت نمونه موردی خانه اسمیت ریچارد مه یر همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت نمونه موردی خانه اسمیت همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت نمونه موردی خانه اسمیت همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت نمونه موردی خانه اسمیت همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت نمونه موردی خانه اسمیت همراه با پلانها و تصاویر

دانلود نمونه موردی خانه اسمیت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *